Červen 2009

život..

29. června 2009 v 14:06 | Schenzai
Život, od chvíle kdy ho dostaneme dostáváme svá práva, své povinnosti, radost ale i smutek. Nikdy se nás neptali zdali chceme žít a nakonec se nás nikd neptá zda-li chceme umřít. Od samého začatku od nás lidé mnohé očekávájí, mají radost že náš život zdílíme s ostatními. Když postupně pak přijdou časy, které přetrvávají delší dobu, které nechcou ustoupit a mají na nás větší vliv než si myslíme, tehdy, v tu dobu, když je nám opravdu, ale opravdu nejhůř si přejeme umřít. A v tuto dobu když je to našim přáním nás podporují slovy: "žij, dýchej a bojuj." A až přijde čas smrti, až se budeme svíjet zpomínkama z minule doby, až si začnem vičítat co všechno jsme nestihly a chtěly jsme, nás obejmou všichni co nás májí rádi a řeknou: "spi sladce, nechci abys trpěla." Přejeme si žít a lapeme poslední nádech přičemž už vidíme svět který následuje po životě. "Ne já nechci do pekla, já nechci umřít" slova lidi kteří v životě zhřešili a tvrdí že na boha nevěří. Máme snad v sobě něco, co nás nutí těsně před zavřením očí pomyslet na život po životě? Nutí nám snad najednou ňjáká vyšší moc emoce a hlavně strach? Proč první na co při umírání pomyslíme na ty které milujume a pak hned nám v duchu lítá věta "ne, já nechci do pekla." Jsme snad stroje? Stroje které mají narýsovaný celý život už dopředu? Co když je vesmír opravdu jen krabice ve skříni vytvořená vědcem z jiného světa. To nikdo neví, ale třeba právě černé díry na to znají odpověď. Co když je za nima něco, co nám má zůstat ukryto? Je tam snad lepší život nebo odpověď na všechny otázky které nám kolují v hlavě? Nikdo z nás se odpověď nedozví a to už vůbec ne pokud v roce 2012 opravdu dojde ke zničení světa a pokud ne, přáli by jste se po řekněme pětitisících let vrátit? Já ano. Zajímá mě jestli bude ještě země obyvatelnou, zdali budou pořad existovat stromy a květiny nebo jestli budou ještě na učeníí potřeba školy. Třeba vám za ix tisic let všechny vědomosti prostě implantujou do mozku nebo se tam dostanou za pomocí ňjáke tabletky či injekce. Nikdo neví co lidé ještě dokážou vymyslet. Věda jde hodně rychle do předu a neustále se vyvyjí. Dneska si koupite nový počítač a než ho donesete domů jsi dete zase pro nový, protože ten váš už je zastaralý. A jak je to tedy s náma? Jsme jen hračky malích dětí a umírame jen proto, protože se dětem už nelíbíme neboť jsme zastaralé verze a tak nás prostě vymění za jiné? Asi jsou věci které by jsme neměli vidět slyšet a už vubec ne si na ně šáhnout, alelidi jsou zvědavá stvoření a dělají přesně to co jim zakážete. Chcete aby si dítě uklízelo? Aby chodilo věn protože je tam hezky? Aby dělalo ruzne jiné věci které chcete? Tak mu to zakažte. Adamovi zakázali utrhnout jablko a jak to dopadlo. Miliony neli miliardy otázek nam denně kolují v hlavě, ale než je stihneme rozluštit, nakonec stejně jednou musime umřít..

writing

22. června 2009 v 11:26 | Schenzai
↓↓o životě↓↓↓↓o věcech↓↓

↓↓ostatní↓↓

photography

22. června 2009 v 11:23 | Schenzai
↓↓příroda↓↓

↓↓zvířata↓↓

↓↓objekty↓↓

↓↓na téma↓↓

PS: v rekonstrukci

tak jsem tady

22. června 2009 v 11:20 | Schenzai
tak jsem se konečně vrátila :-) a rozhodla jsem že uspořadam fotografickou soutěž. Diplomy z bleskajdy vám dodělám časem. zatím se mějte hezky :-)

PS: přibidou dvě new rubriky 1.fotografie 2.psaní (příběhů apod..

The end??

13. června 2009 v 8:51 | Schenzai
Ne tohle neni konec jen si dam od blogu hodně dlooouhou pauzu. Opustil mě někdo koho jsem milovala tak se chci chvily "uvolnit" od všeho si dat pauzu nejen od blogu. Já se vám vrátím moe sb jen to bude ňjakou dobu trvat

by me (normal or models?)

8. června 2009 v 16:47 | Schenzai
a pak že normalní nebo "ošklivka" holka nemužou byt modelkama
by me


Jednorožec

8. června 2009 v 13:24 | Schenzai
Jednorožec jako symbol :
Jednorožec - později vystupuje obvykle v podobě koně s jedním rohem, který je chápán jako falický symbol, ale protože sedí na čele, sídle ducha, je chápán současně jako sublimace sexuálních sil - a tím vystupuje i jako obraz panenské čistoty. V Zoroastrismu je symbolem čisté síly. V křesťanství je symbolem síly a čistoty. Podle pověsti může být jednorožec chycen a zkrocen pannou, v jejímž klíně spočine.
jednorožec je mystické zvíře.samo osebě to je čisto čistá dobrá magie.Jeho roch je prý kouzelný.
Jednorožec - později vystupuje obvykle v podobě koně s jedním rohem, který je chápán jako falický symbol, ale protože sedí na čele, sídle ducha, je chápán současně jako sublimace sexuálních sil - a tím vystupuje i jako obraz panenské čistoty. V Zoroastrismu je symbolem čisté síly. V křesťanství je symbolem síly a čistoty. Podle pověsti může být jednorožec chycen a zkrocen pannou, v jejímž klíně spočine.

Čhi-lin

Čínský Jednorožec (Čchi-lin) nemá s evropským mnoho společného. Čchi-lin je popisován jako zvíře s tělem jelena a někteří badatelé vycházejí z toho, že se opravdu mohl vyvinout z nějakého druhu jelenovitých. V podrobnějších popisech má však Čchi-lin kravský ocas, rybí šupiny, oddělené prsty na nohou (někdy deset prstů na každé noze) a jeden srstí pokrytý roh. Společně s drakem, Fénixem, a želvou patří ke "čtyřem zázračným zvířatům" (s'-ling) nebo k pěti zvířecím druhům coby "vůdce srstnatých zvířat". Odpradávna symbolizuje požehnání týkající se dětí. Oblíbené jsou tisky s nápisem "Čchi-lin nosí syny", kde je zobrazen chlapec na Jednorožci, jak jede přes mraky. Podle jiné bajky nezašlápne Čchi-lin nic živoucího, dokonce nevstoupí ani na vzrostlou trávu. Tyto vlastnosti spolu s jeho srstí porostlým rohem přispěli k tomu, že symbolizuje dobrotu. Všeobecně znamená zobrazení Čchi-lina přání, aby přinesl požehnání.


Gnóm

8. června 2009 v 13:22 | Schenzai
Gnóm je souhrnný název pro více druhů různých bytostí... Jsou to bytosti země a každá z nich se projevuje trochu jinak. Obvykle jsou vysocí asi jako lidé a tiší. Většinou se vyskytují sami a nejsou nepřátelští, jen uzavření. Jsou velmi důstojní a vážní.Také někteří velmi staří.

http://static.highend3d.com/galleryimages/804/screen.jpg

Kde hledat duchy?

8. června 2009 v 13:18 | Schenzai
Nejlepší čas pro pořízení fotografií duchů je po setmění a pozdější doba. Chce to mít temné pozadí večera jako kontrast, když se spustí blesk fotoaparátu a vyzdvihnout do popředí objekt, který...
Mezinárodní společnost "Ghost Hunters" učí své členy, že "Duchové jsou všude!". Přemýšlejte, co Vám tímto chceme říct. Tvrdíme, že duchové jsou všude, nejenom ve starých, hrůzu nahánějících domech, nebo na odlehlých hřbitovech. Duchy nemusíme vyhledávat na takových typických místech, ale klidně v nových budovách a domech.

Pojďme prozkoumat, proč by se duchové měli zjevovat na uvedených místech. Duch mohl žít, nebo pracovat na daných místech během svého života a zamiloval si to tak moc, že se po smrti nechtěl vzdát budovy, apartmánu nebo jiného obývatelného komplexu. Toto je častý příklad historických budov, kde nynější obyvatel může stále vidět pohybovat se po domě "bývalého majitele".

Učíme, že duchové mají inteligenci, emoce a názory stejné, jaké měli za života. Jestli-že milovali nějaké místo, nebo dům za svého života, pak ho milují stejně i po smrti a nechtějí se ho vzdát. Myslíte si, že jsou prokletí? Samozřejmě, že ne! Zamyslete se nad vaším životem. Žili jste někdy v nějakém domě, nebo na nějakém místě, ke kterému vás vázalo nějaké pouto a vy jste jej nechtěli opustit? Nezapomínejte, že duchové jsou odrazem svých pozemských životů, jen pozbyli těla.

"Duchové jsou všude!", prohlašovali jsme tento koncept v ABC News v roce 1994 poté, co jsme natočili třicetiminutovou pasáž filmu o Hledání Duchů.

Nepotřebujete znát polohu tajemného domu, nacházejícím se ve vašem městě, abyste našli přítomnost ducha. Můžete jít kdekoli a nalézt ho. Jsou všude. Zastavte se na libovolných místech a prociťujte atmosféru. Tyhle a taky tamty jsou očividně místa, kde se zdržují duchové.

Nejlepší čas pro pořízení fotografií duchů je po setmění a pozdější doba. Chce to mít temné pozadí večera jako kontrast, když se spustí blesk fotoaparátu a vyzdvihnout do popředí objekt, který fotíme. V našem případě to jsou duchařské anomálie. Jistě, nejlepší způsob je použití kamery s nočním viděním.

Naplánujte si vaše pátrání v Novu, nebo úplňku, abyste byli co nejúspěšnější. Nejspíš shledáte, že v první dva, či tři dny ze zmíněného období budete mít nejlepší úspěch. Tento lunární cyklus vytváří nejsilnější geomagnetické pole Země. Duchové jsou elektromagnetičtí v přírodě a jako část elektromagnetického spektra využívají geomagnetické pole ke svým projevům. Také, když přichází bouře, duchové jsou více aktivní.

Dobrý lov.


Škapulíře a ochranné rostliny

8. června 2009 v 13:14 | Schenzai
Mnoho roslin a bylinek se používalo jako ochranné amulety. Sušené listy, květy či kořeny se dávali do škapulířů, které se nosily kolem krku.
Andělika - používá se proti uštknutí jako vůně nebo v koupeli
Jasan - zavěšený nad vchodem, chrání dům
Vavřín - pálí se jako vůně při exorcismu
Vřes - větvička se nosí jako amulet proti fyzickým útokům
Cesmína - její větvička poskytuje všestannou ochranu
Ženšen - jeho kořen se palí při meditaci pro snažší identifikaci nepřátel
Cibule - propícháná špendlíky a umístěná do okna zabraňuje vstoupit zlu
Kostival - jeho kořeny ochraňují poutníky na cestách
Dub - dubové větvičky se svazují rudou pentlí a věší se jako ochrana v domě
Růže - tato květina zaručuje osobní ochranu
Pelyněk - parazité vůni této byliny nesnášejí, je-li zavěšen v autě, chrání před nehodami
Lotos - vdechování jeho vůně ochrańuje před zlými duchy
Lilie - roste-li v zahradě, chrání
Kozlík - pokud se pije jako čaj, chrání před nočními děsy
Třezalka - používá se k prolomení čar
Česnek - když se jí čerstvý, brání vstupu zlých duchů. Zavěšený v okně ochraňuje obydlí

Amulet proti negativní energii

Potřeby: 1x bílá svíce, 1x černý onyx (vlastnoručně koupený a očištěný), špetku soli, trochu citrónové šťávy, kousek modré bavlněné látky, bílou nit, trochu levandule pár zrnek pepře
Když mešíc dorůstá nebo za úplňku, v sobotu tři hodiny po setmění, se posaďte na klidné místo, kde nebudete rušen/a. Zapalte bílou svící. Při jejím světle klidně meditujte a vnímejte její bílé světlo. Propusťte postupně všechny svoje obavy a odpusťte si, co si vyčítáte všechny obavy a výčitky pojmenujte. Jak vnímáte bílé světlo, které postupně zaplňuje vaší osobnost, tím je ve vás méně a méně místa na nepříjemné vlastnosti. Až vás ovládne pocit, že jste očištěná/ý vezměte kousek modré bavlněné látky a bílou nití z něj ušijte malý škapulíř. Vložte do něj pár zrnek pepře , špetku soli, trochu levandule, a zakapejte třemi kapkami citronové štávy. Nakonec vložte do škapulíře černý onyx (musíte si ho sami koupit, darovaný nosí neštěstí). Vše dobře omotejte a zavažte bílou nití. Škapulíř vezměte za konečky nitky a podržte ho nad plamenem svíce, abyste ho očistili. Přitom říkejte nahlas:
"Cítím svou celou bytostí sílu a ochranu, která je v tomto amuletu. Nechť mě ochranuje silou vyššího dobra. Přijímám jeho sílu a děkuji za pomoc, kterou mi prokáže. Staniž se!!!"
Tento amulet vás bude ochraňovat a stane se vaší součástí.

Amulet pro získání lásky

Potřeby:Kousek růžové látky, trochu levandule, růžovou růži, kousek kořene zázvoru, růženín, kousek růžové nítě
Postup: Tento škapulíř je na přivolání muže vašich snů. V období, kdy měsíc dorůstá, v pátek, dvě hodiny po setmění, si sedněte na klidné místo. Zapalte růžovou svíci, před ní položte mušli naplněnou levandulí, kořen zázvoru a růžovou růži. V klidu se uvolněte a nikam nepospíchejte. Dívejte se do plamene a představujte si muže vašich snů. Pokud nemáte na mysli nikoho konkrétního pak si představujte jak by měl vypadat a jaké by měl mít vlastnosti a dovednosti. Potom si ušijte pytlíček z růžového přírodního materiálu. Do něj vložíte čtyři lístky z připravené růže, špetku levandule kousek kořene zázvoru a kousek růženínu. Amulet zavažte růžovou nití. A zavažte devíti uzlíky při každém uzlíku vyřkněte jednu vlastnost, kterou by měl muž mít. Při vázání buďte razantní a důrazná. Nakonec škapulíř přidržte nad plamenem, aby se očistil a přitom říkejte: "Venuše, mocná bohyně, vyslechni moji prosbu, pomoz mi obdařit tento amulet svou silou. Dovol mi přivábit lásku. Staniž se!!!
Jakmile si najdete muže, kterého budete chtít milovat, musíte amulet zničit např. poslat ho po vodě.
Amulet v podobě čtyřlístku
Každý ví, že čtyřlístek nosí štěstí, ale jen málo lidí ví, že čím víc lístků, tím větší štěstí. Najdete-li takový jetel, zde je význam. Začněte z leva doprava.
První lístek znamená štěstí -druhý udržuje dobré zdraví - třetí napovídá bohatství - čtvrtý zase lásku - pátý dlouhý život - šestý větší bohatství - sedmý štěstí navěky
Poté co čtyřlístek (více lístek ) najdete, dejte si ho do peněženky, nebo ho vložte do rámečku a pověšte na zeď.
Pugét z vrby Wimmerovy, je-li někomu darován, tak mu přinese štěstí - tradiční dárek anglického venkova.
Abyste se uchránili veškeré smůly při cestování, noste jugoslávský amulet, který je ze železa a je to kruh ze šesti hvězd a uprostřed je trojuhelník ze třech dalších.
Amulet na odvrácení neštěstí
Tento amulet odvrací všechno neštěstí. Sice trvá týdny, než se shromáždí potřebné ingredience, ale stojí za to.
Postup: Do malého bílého sáček dejte následující materiály: (sáček potom noste kolem krku) - 1x oko z mrtvého bažanta (oko můžete získat například na podzim, kdy se pořádají hony, bažanti se také dodávají do masen před vánocemi, nebo poproste lesníka, myslivce), 1x bílé pírko, zlatou minci (tím, se opravdu myslí zlatá mince - je trochu dražší, ale viděla jsem jí i za 300 kč ), dále kousek kamenného krystalu, kousíček uhlí, trochu prachu z oltáře (budete muset do kostela). A smůla se od vás velmi rychle odvrátí.
Amulet v podobě kříže
Nezapomeňte nosit na krku amulet kříže. Je to jeden z nejstarších amuletů lidstva a jeho síla vás ochrání před démony i v nějtěžší hodince.
Amulet k udržení mládí, energie, dobrého srdce
Udělejte si jej z kořene Přestupu (rostlina) a noste jej na holém těle. Amulet slouží k udržení energie, mládí, dobrého srdce.
Amulet proti zabránění skandálu
Pokud se bojíte nějakého skandálu, noste tento talisman..
Postup: Noste s sebou malé pouzdro z černého saténu, v kterém bude prasečí kůstka (prodávají se prasečí nožičky, kupte jí svému pejskovi a jednu kostičku si z pracky vemte), bobkový list, bílé pírko, kousek černé zauzlované nitě.
Amulet k udržení naděje
Noste připnuté zlaté olivy (trs) na vašem obleku. A nikdy se nevzdáte.
Amulet na ochranu zdraví
Pokud čekáte hektické období,noste trochu pelyňku.
Amulet pro štěstí
Budete se muset vydat na farmu, kde chovají koně a objevit zapomenutou podkovu. Pokud v ní budou ještě hřebíky nebo budou ležet poblíž, je to velké štěstí, protože vibrace jsou celistvé a velmi účinné. Podkova je amulet již od dávných věků a je-li použita správně, pak ochrání váš byt před zlými duchy. Její síla pramení z měsíce, (srpku) jehož tvar odráží.


Kosmické rituály

8. června 2009 v 13:11 | Schenzai
Při rituálech se vyhýbejte všem druhům plastické hmoty. Oděv by neměl být ze syntetického materiálu. Oltář by měla být jednoduchá deska nejlépe ze dřeva velikosti 20 krát 40 cm. jestliže rituál provádíte v bytě je nejlepší místo u jižní stěny, na tomto místě by jste měly i často meditovat.
Na oltář položíte šátek (v barvách daného rituálu), ale jen z vlny nebo lnu. Na oltáři by dále měly být dvě svíce ( jdena symbolizuje cíl a druhá dotyčnou osobu, třeba vás). Stojí vně oltáře. Vždy na levé a pravé straně stojí další dvě svíce (v barvě daného rituálu). V den rituálu by jste se měli postit a pít jen čistou vodu (ale není to nutnost). Dále je nezbytná nádoba na vykuřovací směs. Do této misky potřebujem vrstvu písku (2 až 3 cm) a usušené listy květů (dle rituálu).
Ochranný magický kruh je velmi důležitý. Chrání nás před negativními vibracemi a symbolyzuje věčnost univerza, neboť nemá začátek ani konec. kruh by měl mít průměr asi metr padesát. venku je nejlepší byrobený z kamenů. Kameny mohou mít odstupy 10 - 15 cm. Na čtyřech světových stranách vždy větší kámen. Důležité je kruh pokládat ve směru hodinových ručiček.
Doprostřed oltáře vložíme měděný vykuřovací hrnec a zapálíme dřevěné uhlí. Teprve když uhlí žhne položíme do něj vykuřovací směs. Stačí množství 1 čajová lžička a po chvíli můžeme přidat další.
Před rituálem musíme vybrané místo s oltářem zasvětit. To se provádí následovně: Stojíme uprostřed kruhu a levou paží kreslíme do vzduchu pentagram, jehož linie je nekonečná. Začneme u pětiúhelníku v levo dole a vedeme paži příkře doprava nahoru, pak paži ve stejných symetrií do prava dolů, pak naplocho nahoru doleva, nyní rukou vodorovně zcela do prava a nakonec doleva dolů k výchozímu bodu.
Zatímco kreslíme pentagram jsme obrácení hrudí i obličejem na jih. Vyslovujeme při tom větu: "Zasvědcuji tento kruh rituálu Venuše, marsu, Dianě atd......" Pak rozpřáhneme doširoka paže dlaněmi vzhůru, potom si klekneme k oltáři a dáme vykuřovací směs na rožhavené uhlí.
Základná rituály by měly trvat přibližně hodinu. Sedíme při tom v tureckém sedu a zdravíme příslušnou planetu, děkujeme jí a poté předneseme svá přání. Pak tiše nějakou dobu meditujte a soustře´dte se na svá přání. Svou formuli přání, kterou si volně zformulujete můžeme během rituálu několikrát opakovaat.
Na konci ještě jednou poděkujeme.


Teorie astrálního cestování

8. června 2009 v 13:10 | Schenzai
Teorie
Nejedná se zde o cestování jak je známe z našeho života nýbrž o to, které z našeho života neznáme. Astrální cestování je někdy nezýváno OBE, z anglického Out of Body Experience, jenž v překladu znamená mimotělné zkušenosti, volně přeloženo jako zážitky mimo tělo. Co se tím vlastně myslí, zážitky mimo tělo? Jedná se o jev, kdy lidský duch spolu s duší opouští naše fyzické tělo. Předpokládám, že každý ví, co je to zážitek blízký smrti neboli klinická smrt. V takovém případě také duch opouští tělo.V mnohých případech se tak stává po následku nějakého šoku, nehody, či operace. Po chvíli shlédnutí na vlastní tělo se otevře jakýsi tunel, kam pak jdete... atd. U astrálnímu cestování je tomu jinak, člověk nepotřebuje zažít nějaký šok, či nehodu, místo toho klidně leží na posteli a prostě si opustí tělo...


Astrální sféra
Jako se naše fyzické tělo pohybuje po fyzické zemi, tak i astrální tělo potřebuje svojí atmosféru, nějakou onu zemi. A tak se dostáváme k otázce, co jest astrální sféra, nebo prostě astrál. V lexikonu magie můžeme najít definici: nevnímatelná substance ve vnímatelném světě. S tím si pravděpodobně nevystačíme. I když předcházející definice je správná, přece jen potřebuje trochu doplnit. Astrální sféra je opravdu sférou procházejíc naším hmotným světem, je vším ve všem. Matematicky vyjádřeno je nadmnožinou našemu hmotnému světu. Stejně jako atomy a molekuly jsou všudypřítomné ( ale hmotné ! ), tak i astrální sféra je všudypřítomná. Je to něco jako nadsvět našeho skutečného světa. Ovšem s určitými rozdíly. Zde na naší zemi dýcháme kyslík, u moře má tlak 101.25 kPa. Vzduch je tam hustější, oproti například vrcholu vysoké hory, kde je tlak menší, hůře se tam dýchá. Vzduch na takové vyšší hoře je tedy o mnoho jemnější, ale stále přístupný. Na Mount Everestu je vzduch ještě jemnější, tak jemný, že jej člověk potřebuje dýchací přístroj. A tak zákonem analogie můžeme dospět k závěru, že s astrální sférou je to také tak. Ovšem tam venku není žádné nahoře a dole !! U astrální sféry se používá údaj hustoty vibrací. Sama astrální sféra se může rozdělit minimálně na další tři podsféry rozděleny opět podle hustoty, s plynulou návazností.


Andělé

8. června 2009 v 13:00 | Schenzai
Anděl je ryzí duch stvořen Bohem. Teologie Starého Zákona zahrnuje víru v anděly - název se vztahuje k určitým spirituálním bytostem, nebo andělských rezidencí, v rukou Božích jako vyslanci jeho vůle.
Anglické slovo "angel" pochází z řeckého "angelos", což znamená posel. Když takový posel dělá nadpřirozené věci, není pochyb, že je to andělská bytost - boží poslové, pracující pro Něho a pro konečné blaho celého lidstva.
Křesťanská víra učí, že na rozdíl od našeho fyzického světa je zde také velký svět andělů. Andělé, tak jako lidské bytosti, vlastní rozum, svobodnou vůli a pocity podobné našim, jsou to bytosti bez hmotného těla, láskyplné s možností vyvíjet se k dokonalejšímu stupni. Pomáhají nám, i když na ně nemyslíme a provázejí nás po celý život. Je jistě zajímavé, že andělé k nám často hovoří nepřímo - slyšíme opakovaně nějakou píseň, vidíme nějakou číselnou řadu, která se opakuje. Může to být odpovědí na naše prosby, ovšem za předpokladu správného výkladu. Jejich intelekt je vyšší než lidský.

dvě formy andělů:

  • temní andělé
  • andělé světla
untitled1.jpg Angel image by blondepix_2008
angels.jpg angels image by boseph_94

Darkness

8. června 2009 v 10:43 | Schenzai
↓↓návody na dark věcičky↓↓


↓↓mýtické postavy↓↓

↓↓informace↓↓

↓↓Obrázky↓↓

Elfové

8. června 2009 v 10:40 | Schenzai
Elf je mytologická bytost původně zřejmě pocházející ze starogermánských pověstí. Jejich původní jméno pocházející ze staré norštiny zní Álf, ale používají se i jiná označení, či přepisy: alp, elbe, alf, aelf, alb. Téměř všichni autoři se shodují v tom, že mají něco společného s lesy nebo alespoň s přírodou. V současném anglosaském světě (kromě velké části fantasy literatury) se výraz elf používá převážně pro malé pohádkové bytosti příbuzné skřítkům a vílám. Na tomto pohledu má velký podíl Shakespearova hra Sen noci svatojánské.


Transcendenceelf.jpg Transcendence elf image by jdfangman

brána do pekla

8. června 2009 v 10:32 | Schenzai
jak otevřít bránu do pekla?

Z článků na internetu jsem se dočetla jak otevřít pekelnou bránu. Podle následků to funguje tak na 95%. Stačí když si seženeš zrcadlo nejméně široké a vysoké 50 centimetrů a svíčku. Zrcadlo postavíš do rohu místnosti a před něj postavíš zrcadlo tak aby jsi viděl/a plamen svíčky a zároveň aby sis viděl/a do obličeje. Celý proces zační těsně pře pulnocí. Brány pekla se otevírají přesně v 00:00. Je dobré když jste dva a víc. Jeden nebo více se divaji do plamene přes odraz v zrcadle a ostatní je hlídají kdyby se něco stalo.

Dosavadní zveřejněné následky z otevíraní pekelné brány:

  • zcvoknutí se
  • nezastavitelné krvácení z nosu
  • silné noční můry
  • sebevražedné sklony
  • vidiny a slyšiny
pokud to chcete vyskoušet tak to zkoušejte vážně rači ve skupině. Já to jdu vyskoušet cca ve čtvrtek pak napišu co se přihodilo (jestli to přežiju)

Pokud to zkusíte budu ráda když se podělíte o zážitky a jestli se něco stalo a co se stalo.

http://i421.photobucket.com/albums/pp297/666kris/darkness/white2Band2Bblack_kopia.jpg


databáze smajlů do libimseti.cz 301-400

7. června 2009 v 22:40 | Schenzai
!301! - http://img.libimseti.cz/s/!301!.gif

!302! - http://img.libimseti.cz/s/!302!.gif

!303! - http://img.libimseti.cz/s/!303!.gif

!304! - http://img.libimseti.cz/s/!304!.gif

!305! - http://img.libimseti.cz/s/!305!.gif

!306! - http://img.libimseti.cz/s/!306!.gif

!307! -http://img.libimseti.cz/s/!307!.gif

!308! - http://img.libimseti.cz/s/!308!.gif

!309! - http://img.libimseti.cz/s/!309!.gif

!310! - http://img.libimseti.cz/s/!310!.gif

!311! - http://img.libimseti.cz/s/!311!.gif

!312! - http://img.libimseti.cz/s/!312!.gif

!313! - http://img.libimseti.cz/s/!313!.gif

!314! - http://img.libimseti.cz/s/!314!.gif

!315! - http://img.libimseti.cz/s/!315!.gif

!316! - http://img.libimseti.cz/s/!316!.gif

!317! -http://img.libimseti.cz/s/!317!.gif

!318! - http://img.libimseti.cz/s/!318!.gif

!319! - http://img.libimseti.cz/s/!319!.gif

!320! - http://img.libimseti.cz/s/!320!.gif

!321! - http://img.libimseti.cz/s/!321!.gif

!322! - http://img.libimseti.cz/s/!322!.gif

!323! - http://img.libimseti.cz/s/!323!.gif

!324! - http://img.libimseti.cz/s/!324!.gif

!325! - http://img.libimseti.cz/s/!325!.gif

!326! - http://img.libimseti.cz/s/!326!.gif

!327! - http://img.libimseti.cz/s/!327!.gif

!328! - http://img.libimseti.cz/s/!328!.gif

!329! - http://img.libimseti.cz/s/!329!.gif

!330! - http://img.libimseti.cz/s/!330!.gif

!331! - http://img.libimseti.cz/s/!331!.gif

!332! - http://img.libimseti.cz/s/!332!.gif

!333! - http://img.libimseti.cz/s/!333!.gif

!334! - http://img.libimseti.cz/s/!334!.gif

!335! - http://img.libimseti.cz/s/!335!.gif

!336! -http://img.libimseti.cz/s/!336!.gif

!337! - http://img.libimseti.cz/s/!337!.gif

!338! - http://img.libimseti.cz/s/!338!.gif

!339! - http://img.libimseti.cz/s/!339!.gif

!340! - http://img.libimseti.cz/s/!340!.gif

!341! - http://img.libimseti.cz/s/!341!.gif

!342! - http://img.libimseti.cz/s/!342!.gif

!343! - http://img.libimseti.cz/s/!343!.gif

!344! - http://img.libimseti.cz/s/!344!.gif

!345! - http://img.libimseti.cz/s/!345!.gif

!346! - http://img.libimseti.cz/s/!346!.gif

!347! - http://img.libimseti.cz/s/!347!.gif

!348! - http://img.libimseti.cz/s/!348!.gif

!349! - http://img.libimseti.cz/s/!349!.gif

!350! - http://img.libimseti.cz/s/!350!.gif

!351! - http://img.libimseti.cz/s/!351!.gif

!352! - http://img.libimseti.cz/s/!352!.gif

!353! - http://img.libimseti.cz/s/!353!.gif

!354! - http://img.libimseti.cz/s/!354!.gif

!355! - http://img.libimseti.cz/s/!355!.gif

!356! -http://img.libimseti.cz/s/!356!.gif

!357! - http://img.libimseti.cz/s/!357!.gif

!358! - http://img.libimseti.cz/s/!358!.gif

!359! -http://img.libimseti.cz/s/!359!.gif

!360! - http://img.libimseti.cz/s/!360!.gif

!361! - http://img.libimseti.cz/s/!361!.gif

!362! - http://img.libimseti.cz/s/!362!.gif

!363! -http://img.libimseti.cz/s/!363!.gif

!364! - http://img.libimseti.cz/s/!364!.gif

!365! - http://img.libimseti.cz/s/!365!.gif

!366! - http://img.libimseti.cz/s/!366!.gif

!367! - http://img.libimseti.cz/s/!367!.gif

!368! - http://img.libimseti.cz/s/!368!.gif

!369! - http://img.libimseti.cz/s/!369!.gif

!370! - http://img.libimseti.cz/s/!370!.gif

!371! - http://img.libimseti.cz/s/!371!.gif

!372! - http://img.libimseti.cz/s/!372!.gif

!373! - http://img.libimseti.cz/s/!373!.gif

!374! - http://img.libimseti.cz/s/!374!.gif

!375! - http://img.libimseti.cz/s/!375!.gif

!376! - http://img.libimseti.cz/s/!376!.gif

!377! - http://img.libimseti.cz/s/!377!.gif

!378! - http://img.libimseti.cz/s/!378!.gif

!379! - http://img.libimseti.cz/s/!379!.gif

!380! - http://img.libimseti.cz/s/!380!.gif

!381! - http://img.libimseti.cz/s/!381!.gif

!382! - http://img.libimseti.cz/s/!382!.gif

!383! - http://img.libimseti.cz/s/!383!.gif

!384! - http://img.libimseti.cz/s/!384!.gif

!385! - http://img.libimseti.cz/s/!385!.gif

!386! - http://img.libimseti.cz/s/!386!.gif

!387! - http://img.libimseti.cz/s/!387!.gif

!388! - http://img.libimseti.cz/s/!388!.gif

!389! - http://img.libimseti.cz/s/!389!.gif

!390! -http://img.libimseti.cz/s/!390!.gif

!391! - http://img.libimseti.cz/s/!391!.gif

!392! - http://img.libimseti.cz/s/!392!.gif

!393! - http://img.libimseti.cz/s/!393!.gif

!394! - http://img.libimseti.cz/s/!394!.gif

!395! - http://img.libimseti.cz/s/!395!.gif

!396! - http://img.libimseti.cz/s/!396!.gif

!397! - http://img.libimseti.cz/s/!397!.gif

!398! - http://img.libimseti.cz/s/!398!.gif

!399! - http://img.libimseti.cz/s/!399!.gif

!400! - http://img.libimseti.cz/s/!400!.gif

databáze smajlů do libimseti.cz 111-200

7. června 2009 v 22:40 | Schenzai
!111! - žlutý vychlamaný smajl

!112! - žlutý smaj s usměvem

!113! - další žlutý s usměvem

!114! - žlutý vychlamaný sezavřeným okem

!115! - žlutý smajl s velkým usměvem

!116! - žlutý + usměv

!117! - žlutý sdalším usměvem

!118! - žlutý s usměvem bez některých zubů

!119! - modrý s velkým usměvem

!120! - divící sesmajl s červenými líčky

!121! - animovaný zelený smajl co se válí smíchy

!122! - animovaný žlutý smajl se smíchem

!123! - šedý mimozemský zlomyslný smajl

!124! - zelený susměvem

!125! - animovaný žlutý smaj usměvavý

!126! - animovaný zelený smajl vyplazující jazyk

!127! - zelený smajl vyplazující jazyk

!128! - žlutý s lehkým usměvem a jedním zavřeným okem

!129! - animovanýs usměvem kývající nahoru a dolu

!130! - animovaný mrkající

!131! - žlutý s usměvem a červenýma brejličkama

!132! - animovaný usměvavý přechází v opatrný pohled

!133! - animovaný usměvavý přechází v opatrný pohled

!134! - modrý s usměvem

!135! - modrý susměvem a jedním okem zavřeným

!136! - animovaný smajl s mrkajícíma červenýma očima

!137! - ďábelskký smích

!138! - pohodářskej s brejličkama

!139! - žlutý s usměvem aobočím

!140! - žlutý usměvavý vzhůru nohama

!141! - žlutý s usměvem ve tvaru srdce

!142! - crazy animovaný

!143! - crazy s usměvem

!144! - žlutý s červeným křížkem místo pusy

!145! - fialový s rudýma očima a cenící zuby

!146! - wampirek

!147! - s usmevem a velkýma očima

!148! - usměvavý

!149! - vyplazující jazyk s jedním zavřenýmokem

!150! - vychlamaný se zavřenými očmi

!151! - vyplazující jazyk s jedním zavřenýmokem

!152! - animovanýs vlasama a červenou pusou

!153! - ružový vzchlamaný se srdíčkamakolem sebe

!154! - animovaný s červenými líčky a mrkající

!155! - žabák vyplazující jazyk

!156! - kývající na ano s usměvem

!157! - zelený s brejličkama

!158! - mimozemskký s usmevem

!159! - wampir

!160! - s bradkou a knirem a punkem animovaný

!161! - oblizující se smajl animovaný

!162! - yngyang s usměvem

!163! - s monoklem a vylamanýma zubama

!164! - s usměvem

!165! - usměvavý červenýma líčkama

!166! - animovaný růžový se srdíčkama místo očí

!167! - cvakající zubama

!168! - naštvaný

!169! - přeškrtnutý v kolečku

!170! - bílý s červeným nosem

!171! - japonský styl s usměvem smajl

!172! - tyrkysový s dvema předníma zubama

!173! - animovaný vyplazující jazyk

!174! - ve tvaru anglického míče fotbaloveho

!175! - crazy animovaný

!176! - třeštící oči animovaný

!177! - válející se smíchy

!178! - s jednim zavřeným okem

!179! - zlomyslný

!180! - oranžový s vytřeštěnýma očima

!181! - animovaný jednooký smajl (koulí okem)

!182! - animovaný otevírající pusu

!183! - oblizující se

!184! - crazy s černým nosem

!185! - smějící se

!186! - usměvavý šilhající

!187! - s kapkou sliny u pusy

!188! - usměvavý hodně slintající

!189! - s paskou přes oko

!190! - animovaný usměvavý měnící se v jing/jang

!191! - smajl co mrká jedním okem animovaný

!192! - animovaný mrkající usměvavý

!193! - jednooký mrkající

!194! - s červenými líčky ve tvaru srdce

!195! - usmívající se s křížkama místo očí

!196! - šilhající a vyplazující jazyk

!197! - rybička s vytřeštěnýma očima

!198! - animovaný smutný mrkající

!199! - trojoký

!200! - 4barevný s usměvem

databáze smajlů do libimseti.cz 201-300

7. června 2009 v 22:40 | Schenzai
!201! - ďáblík

!202! - animovaný naštvaný přecházející ve zlomyslneho

!203! - animovaný růžovofialový vyplazující jazyk

!204! - animovaný pampuch (otevírající pusu a ma křižky místo očí)

!205! - animovaný trojoký mrkající

!206! - oranžový s usměvem a červenou pusou a modrýma očima

!207! - zelen dělající že nikdo nic (dívající se nahoru)

!208! - zelený s ušima a brejličkama

!209! - modrý koulející očima

!210! - mimozemský zlomyslný

!211! - animovaný usměvavý

!212! - mimozemský zvedá jednoobočí

!213! - zelený usměvavý

!214! - animovaný vyplazující jazyk

!215! -kývající na ano animovaný

!216! -usměvavý s brejličkama

!217! - jing/jang s usměvem

!218! - animovaný vyplazující jazyk a hýbající očima

!219! - s usměvem

!220! - animovaný oranžový s usměvem

!221! - ďáblík

!222! - zelený s usměvem a červeným okem

!223! - animovaný s usměvem

!224! - bílý s růžovými líčky (kočičí styl)

!225! - animovaný s usměvem a vyplazující jazyk

!226! - crazy zlomyslný

!227! - modrý šilhající

!228! - bílý s měnicima se očima s usměvem

!229! - usměvavý se srdíčkama v očích animovaný

!230! - modrý s usměvem a vypadanýma zubama s červeným okem

!231! - červený naštvaný vyplazující jazyk

!232! - Zelený zvedající jedno obočí

!233! - animovaný usměvavý měnící se v lebku

!234! - naštvaný

!235! - animovaný koukající na strany a nasledně doprostřed

!236! - naštvaný hýbající očima ze strany na stranu

!237! - zhulený s červenýma očima a cigarem

!238! - bílý spící smajl

!239! - smajl s pusou na straně (na pravo)

!240! - smajl s pusou na straně (na levo)

!241! - animovaný usměvavý

!242! - animovaný brečící štěstím

!243! - animovaný zboxovaný

!244! - kysele zývá animovaný

!245! - naštvaný rudý

!246! - http://img.libimseti.cz/s/!246!.gif

!247! - http://img.libimseti.cz/s/!247!.gif

!248! - http://img.libimseti.cz/s/!248!.gif

!249! - http://img.libimseti.cz/s/!249!.gif

!250! - http://img.libimseti.cz/s/!250!.gif

!251! - http://img.libimseti.cz/s/!251!.gif

!252! - http://img.libimseti.cz/s/!252!.gif

!253! - http://img.libimseti.cz/s/!253!.gif

!254! - http://img.libimseti.cz/s/!254!.gif

!255! - http://img.libimseti.cz/s/!255!.gif

!256! - http://img.libimseti.cz/s/!256!.gif

!257! - http://img.libimseti.cz/s/!257!.gif

!258! - http://img.libimseti.cz/s/!258!.gif

!259! - http://img.libimseti.cz/s/!259!.gif

!260! - http://img.libimseti.cz/s/!260!.gif

!261! - http://img.libimseti.cz/s/!261!.gif

!262! - http://img.libimseti.cz/s/!262!.gif

!263! - http://img.libimseti.cz/s/!263!.gif

!264! - http://img.libimseti.cz/s/!264!.gif

!265! - http://img.libimseti.cz/s/!265!.gif

!266! - http://img.libimseti.cz/s/!266!.gif

!267! - http://img.libimseti.cz/s/!267!.gif

!268! - http://img.libimseti.cz/s/!268!.gif

!269! - http://img.libimseti.cz/s/!269!.gif

!270! - http://img.libimseti.cz/s/!270!.gif

!271! - http://img.libimseti.cz/s/!271!.gif

!272! - http://img.libimseti.cz/s/!272!.gif

!273! - http://img.libimseti.cz/s/!273!.gif

!274! - http://img.libimseti.cz/s/!274!.gif

!275! - http://img.libimseti.cz/s/!275!.gif

!276! - http://img.libimseti.cz/s/!276!.gif

!277! - http://img.libimseti.cz/s/!277!.gif

!278! - http://img.libimseti.cz/s/!278!.gif

!279! - http://img.libimseti.cz/s/!279!.gif

!280! - http://img.libimseti.cz/s/!280!.gif

!281! - http://img.libimseti.cz/s/!281!.gif

!282! - http://img.libimseti.cz/s/!282!.gif

!283! - http://img.libimseti.cz/s/!283!.gif

!284! - http://img.libimseti.cz/s/!284!.gif

!285! - http://img.libimseti.cz/s/!285!.gif

!286! - http://img.libimseti.cz/s/!286!.gif

!287! - http://img.libimseti.cz/s/!287!.gif

!288! - http://img.libimseti.cz/s/!288!.gif

!289! - http://img.libimseti.cz/s/!289!.gif

!290! - http://img.libimseti.cz/s/!290!.gif

!291! - http://img.libimseti.cz/s/!291!.gif

!292! -http://img.libimseti.cz/s/!292!.gif

!293! -http://img.libimseti.cz/s/!293!.gif

!294! -http://img.libimseti.cz/s/!294!.gif

!295! -http://img.libimseti.cz/s/!295!.gif

!296! -http://img.libimseti.cz/s/!296!.gif

!297! -http://img.libimseti.cz/s/!297!.gif

!298! -http://img.libimseti.cz/s/!298!.gif

!299! -http://img.libimseti.cz/s/!299!.gif

!300! -http://img.libimseti.cz/s/!300!.gif