Únor 2009


opět picty phonů

25. února 2009 v 19:56 | Schenzai |  mobily a vše o nich


Vodafone 904SH, Foma P905i, Softbank 705Psony ericsson w910i walkman
samsung soul
sony ericsson w890 walkman

Hodinky žijící z krve.

25. února 2009 v 19:39 | Schenzai |  Elektronika
Hodinky žijící z krve.hodinky
Firma Synergetic Inc. vám ráda prodá své, na první pohled elegantní, malé upírky SM-180i. Jejich hodinky se totiž nenatahují ani se do nich nevkládají baterky, ale fungují na základě energie získané z cirkulace vaší krve. V jejich řemínku je jehlička-receptor, která zásobuje hodinky energii a jak již bylo řečeno, tu energii bere z krevního oběhu přímo z ruky, na které hodinky máte. Takže ušetříte za baterky, ale ne každému se takovéto napájení líbí. Nijak moc se asi nelíbí ani zdravotnímu úřadu v USA, protože zde se hodinky ještě prodávat nesmějí, nedostaly potřebný glejt.

extravagantní mobily

25. února 2009 v 19:35 | Schenzai |  Elektronika
rucnimobilnahrdelnik
privesek
3GnaramekMobil, mobil, mobil a to čtvrté taky mobil. Ano, na obrázcích jsou extravagantní návrhy mobilů, jsou sice už dva roky staré a nerealizovaly se v prodeji, ale jsou krásné… i když asi některé nejsou nejpraktičtější. Vyrobila je francouzská firma Trium, známá spíše svými nápadnými ozdobnými kryty na mobilní telefony.
Zdroj:

hodinky + telefon

25. února 2009 v 19:32 | Schenzai |  Elektronika
phatch_watch
Jedná se o hodinky /telefon Bluetooth Watch Phone 'Phatch' . Návrh prý vznikl jako studentský průmyslový designerský projekt.
Hodinky, které měří čas jsou v display a například pro sadu headset nepotřebujete kabílek, je řešena přes Bluetooth. Jak jinak taky, když mobil musíte nosit na ruce. :-)

PS: další kraviknka kerou sháním :)

Otázky a odpovědi

24. února 2009 v 22:34 | Schenzai |  the sims 3
Na Gameplanet se objevil zajímavý článek o The Sims 3, ve kterém můžeme nalézt několik otázek na vývojáře hry - konkrétně na Granta Rodiaka, producenta hry. Ve skutečnosti nejde o nic příliš zásadního, ale i tak jsem je přeložil do češtiny.

new design

23. února 2009 v 22:26 | Schenzai
new design je tady ja vim o par dni dřiv ae co :-) ale članky do konce měsice zustavaji stejne hlavně sims a trochu anime a mangy pač příšti měsic bude patřit hlavně japonsku tak tam bude i hooodně anime a mangy :-)

vykec 23,unora

23. února 2009 v 20:20 | Schenzai |  my world
tak lidi dneska bylo z toho sem nemohla. Jinak ve . leda na DVD. Jinak etě musím poslat učitelce :D máme udělat prezentaci a já si na to vzpoměla až teď. Mám chuť na vcelku dost. no tak já už jdu :-)

pa vaše Schenzai

PS: objeveno kouzlo pixelek XD myslím že to de poznat

artworky (sims.cz)

20. února 2009 v 11:21 | Schenzai |  the sims 3
The image “http://www.sims3.cz/galerie/screenshoty/screenshoty_330.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
The image “http://www.sims3.cz/galerie/screenshoty/screenshoty_329.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
The image “http://www.sims3.cz/galerie/artworky/artworky_331.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

moje maluvka na pc

16. února 2009 v 21:42 | Schenzai |  my world
to sem kreslilam na kompu etě to neni total dodělaný ae to už asi nikdy nebude už není tolik času :-(

další program online na upravu fotek

16. února 2009 v 12:51 | Schenzai |  Online


další online program na upravu fotek. Lepší než předešlý picnik. com máme možnost přiložit rámečky apod..

další new screenshoty

14. února 2009 v 22:04 | Schenzai |  the sims 3


fakta v bodech

11. února 2009 v 11:17 | Schenzai |  the sims 3

Nové sousedství

 1. Nové sousedství Sunset Valley bude živé a neomezené. Ve hře se budete smět pohybovat bez načítacích obrazovek mezi všemi lokacemi hry, což výrazně zlepší plynulost hraní.
 2. Vaši sousedé stárnou, mají děti a umírají. Před očima vám bude vyrůstat sousedovo děcko.
 3. V sousedství se můžete pohybovat pěšky, autem, na kole i taxíkem. V živém městě i v temných uličkách můžete narazit na jedinečné Simíky, kteří zrovna projdou nebo projedou kolem vás např. z nákupu.
 4. Auta se pohybují všude po městě a zastavují před obchody nebo prostě tam, kde chcete aby zastavili.
 5. V sousedství naleznete obchody, knihovnu, několik budov pro vaše zaměstnání (škola, nemocnice, továrna...), les, park, restauraci, pláž, hřiště a další...
 6. Město je kompletně upravitelné během hry, můžete si nastavit podle sebe úplně vše.
 7. Všechno ve hře se děje kvůli NĚČEMU. Jestli někdo přejde přes silnici, je to součástí dynamického děje, není to náhodná činnost, vše má svůj důvod.
 8. Přechody dne a noci ve městě… Když slunce zapadá a vychází, mění se stíny a nastává tma.
 9. Rychlým kliknutím na tlačítko pošlete Simíka do obchodu nebo do práce, aniž byste museli přecházet na druhý okraj opravdu rozlehlé mapy. Mapa nám pomůže nalézt svůj cíl cesty.
 10. Můžete si vytvořit dokonce vlastní sousedství, ovšem nemůžeme měnit polohu cest a silnic.

Tvorba Simíka

 1. Simík se vám nyní může podobat, k dispozici máte nespočet nových nástrojů na jeho vhledovou i psychickou stránku.
 2. Na výběr máte opravdu nekonečné množství barev a vzorů, které si můžete upravovat podle sebe a tím si vytvořit např. úplně nové tričko přímo ve hře.
 3. U Simíka si můžete podle přání nastavit i boty, ponožky, podkolenky, svaly a tloušťku, čepice, náramky, řetízky, piercing, tetování, náušnice, pihy, vrásky a další. Tvar nohy se bude měnit podle bot, např. podle domácích papučí nebo botám na podpatcích.
 4. Vlasy se dělí do čtyř druhů úprav. Můžete měnit barvu kořínku, základní barvy, konečků a odlesků. Vytvořené vlasy si můžete uložit jako vlastní.
 5. U jména každého Simíka si konečně můžeme nastavit i příjmení (takže už žádná Jana Novák, nebo Jan Nováková).
 6. Váš Simík je osobnost, nyní nastavíte jeho sociální a psychickou část opravdu podrobněji. Každému Simíkovi můžete přidat 5 speciálních vlastností, které zásadně určují jeho chování a projevují se během hraní. Není problém ze svého Simíka udělat vegetariána, kleptomana, génia na PC, milovníka Pizzy, zlého nebo hodného. Na výběr máte kolem 70 vlastností a tím pádem můžete vyzkoušet kolem 700 milionů variací! Dráždivý Simík se rozčílí, stačí mu jen říct, ať něco zpraví atd.
 7. Nastavte si oblíbenou barvu, hudební styl nebo jídlo vašeho Simíka.
 8. Můžete měnit Simíkův hlas od hrubého po tenoučký.
 9. Nemusíte využívat všech pět vlastností Simíka.
 10. Staří Simíci mají šedivé vlasy, ale nebude problém zamaskovat šediny vlastní barvou.
 11. Hudba hraje ve hře důležitou roli. Svému Simíkovi můžete nastavit oblíbenou hudbu, kterou když poté někde uslyší, zlepší se mu nálada.

Stavění a výbava domu

 1. Nábytek můžete umisťovat kamkoliv v jakémkoliv úhlu a nejste omezováni nějakou sítí. Stačí stisknout Alt a můžete točit objektem o 360 stupňu.
 2. Nákupní mód je mnohem praktičtější. Můžete během jednoho kliknutí přesunout nebo smazat stolek i s židlemi.
 3. Vše si můžete nastavit k obraz svému, na nábytek máte stejně nekonečné možnosti barev a vzorů jako při úpravě Simíka a tím si můžete vytvořit zcela nový originální objekt přímo ve hře.
 4. O stavebním módu není příliš informací, ale stavění základu a zdí prý nejde udělat jednodušší. Pomocí nástroje Kladivo můžete smazat celý dům během jednoho tahu a kliknutí, což se mohlo u Sims 2 jen zdát.
 5. Můžete měnit šířku schodiště, měnit polohu chránky a ve hře bude také velké množství aut (dokonce i reálných).
 6. Na jeden stůl už nemusíte dát jen jednu vázu. Dekorace nyní můžete umisťovat po celé ploše blízko i daleko vedle sebe.
 7. ůžete si koupit prázdnou knihovnu a poté do ní ukládat vlastní knihy. V obchodech najdete opravdu velké množství knih od hororových po naučné.
 8. V kuchyni si můžete dokoupit skříňky nad linkou.
 9. Můžete přesunout dům na větší parcelu, pokud vám to dovolí finance.
 10. Můžete si koupit dům se zařízením nebo ho můžete nechat vystěhovat a nastěhovat se do prázdného.
 11. Většina objektů v katalogu nákupu byla vytvořena pomocí zabudovaného nástroje Vytvoř si styl.
 12. Stěnami můžete pohybovat, jak se vám zlíbí a přitom tapety a podlahy se budou přesouvat s nimi. Pokud budete mít např. postel u zdi a posunete zdí, postel se přesune také.

Simologie (potřeby, přání, nálady Simíka)

 1. Nový systém místo Přání a obav se jmenuje Sny a sliby. Pokud si váš Simík přeje zahrát si hru, nemusíte mu toto přání splnit, ale můžete mu to slíbit. Pokud ovšem porušíte sliby, výrazně to zasáhne Simíkovu psychiku.
 2. Ačkoliv se zprvu zdálo, že potřeby budou zredukovány jen na 4, nakonec se zredukovaly na 6 (hlad, potřeba WC, hygiena, zábava, společenskost a energie).
 3. Vztahy mezi Simíky jsou dokonale provedené. Pokud váš Simík potká jiného Simíka, můžete se dočkat zcela nového způsobu seznamování. Nyní se také nad Simíkem objevuje Simíkův názor, třeba: "Nelíbí se mi Simík Jan" nebo "Nerad se objímám se Simíky, které tolik neznám."
 4. Nyní budete mít mnohem větší přehled o Simíkových náladách, když bude rozzuřený, poznáte to díky ikonce zobrazující tento stav. Ikonek je ve hře opravdu hodně, takže se můžete setkat i s několika druhy nálady.
 5. Vysoká úroveň logiky Simíků umožňuje vychovávat a učit jiné Simíky. Otec může naučit svého syna lovit velké ryby nebo předat rodinný recept.
 6. Vzpomínky nám nahrazují důvody, proč se Simík jak chová. Závisí to na pohodlnosti cestě domů a podobných zážitcích.

Nové situace a nástroje

 1. Práci si můžete stále hledat v novinách, na internetu nebo najít zaměstnání na ulici blízko vašemu domu.
 2. Simíci se mohou přestěhovat blíž ke svému zaměstnání a tím tak snížit délku cesty do práce.
 3. Děti se budou rodit v nemocnicích.
 4. Nový a propracovaný časový ukazatel vám ukáže, kolik času Simík stráví např. v koupelně nebo v práci a vám tak předá větší přehlednost. Můžete zkrátit čas nějaké činnosti třeba na polovinu, aniž byste museli čekat než si Simík dočte noviny a poslechne vás.
 5. Kariéra je víc hratelná. Můžete určit přesčasy a tvrdost práce. Můžete plnit také různé úkoly jako mytí nádobí a tím si vysloužit povýšení, stejně jako seznámení se s nějakou slavnou osobností.
 6. Ve hře budou Superstars, takže se můžete zaplést do hloučku Simíků, kteří pronásledují na ulici televizní hvězdu nebo se proslavit a pak být pronásledován.
 7. Umývání zubů je zpět. Dává nám do vzpomínek Mátový dech.
 8. Systém přes mobilní telefon vám umožňuje sledovat aktuální nabídky a drby ze sousedství. Každý Simík vlastní mobilní telefon.
 9. Stromy se kolísají při větru. Všechny přírodní objekty obsahují větší možnosti jako barvu květů a podobně. Ve hře je také zabudovaný les a pláže. Rostliny a stromy můžete umístit ve větší blízkosti. Odraz ve vodě a efekty s vlnkami.
 10. Hra bude připojená k internetu, ale tato možnost se může i vypnout. Díky tomu byste mohli sdílet váš obsah (objekty, simíky, návrhy...) s ostatními uživateli.
 11. Ke hře bude přidán online program (bez připojení nepůjde spustit), díky kterému budete smět upravovat vaše fotky a videoklipy z The Sims 3 a tvořit Sims filmy nebo komiksy, které budete smět nahrát na web nebo sdílet s ostatními uživateli.
 12. Můžete si nastavit životnost (stáří) Simíka v rozmezí od 25 do 1000 dnů.
 13. Nové tlačítko s barvami, které vám zkomfortní práci při výstavě domu, nemusíte zbytečně mačkat Shift a jiné zkratky.
 14. Můžete si nastavovat barvu a jas světel v domě i venku.
 15. Možnost měnit podlahy a stěny bazénu
 16. Batolata mohou navštívit město, avšak pouze v doprovodu dospělého Simíka. Děti školního věku již mohou cestovat sami.
 17. V každé rodině můžete zastavit stárnutí.
 18. Simíkovská nemocnice hraje kromě pracovní budovy i jinou roli. Simíci zde mohou darovat orgány jako třeba slezinu! Mohou sem zavítat i těhotné Simky, ale bez sanitky. Těhotné Simky mohou rodit jak doma, tak i v nemocnici a mohou číst knihy těhotenství.
 19. Dočkali jsme se velkého pokroku v zahradničení. Snad ještě většího než v The Sims 2 Roční období! Pokud má váš Simík zahradničářské vlastnosti, získáte tím opravdové výhody. Z ovoce a zeleniny může vytvářet skvělá jídla. Mezi některé patří třeba jabloň, lípa, volně žijící česnek, paprika, hlávkový salát, cibule nebo rajčata. Existují však i vzácné rostliny jako je třeba Smrtikvět. Smrtka si totiž radši vezme právě Smrtikvět, než Simíkovu duši.
 20. Vaření je opravdovou zábavou, zvlášť když nemusíte studovat pouze jednu knihu o vaření, ale vašemu Simíkovi raději vyberete v městské knihovně plnohodnotný recept, který se rovnou naučí. Koupíte svému Simíkovi knihu ze sekce Mňam a chutné nebo si raději vyberete třeba Recepty na steaky? Vše je jen na vás. Potřebné suroviny můžete nakoupit třeba v obchodě Na rohu, ale můžete se také dočíst, že tento týden má Supermarket v centru velké slevy a tak cestu vezmete oklikou a ušetřite několik Simoleonů. Podle pozorovatelů se vývojářům druhy jídel opravdu povedly.
 21. Simíci se mohou zaměstnávat na poloviční úvazek. Můžete být třeba třídič knih, hrobník, pečovatel, masér, recepční a další. Jste placeni na hodinu a můžete na ulicích potkávat svého šéfa, při čemž ho můžete požádat o povýšení nebozvýšení platu. Můžete také přečíst knihy o dobrém postupu v povolání a udělat na šéfa dojem!
 22. Můžete se stát spoluvlastníkem obecního pozemku a dostávat podíly ze zisku. Pokud máte hodně peněz, můžete si obecní parcelu dokonce koupit a vyhazovat zaměstnance.

Špatné zprávy a zápory základní hry

 1. Ve hře sice budou některé objekty z datadisků (dodatků) z The Sims 2, ale nedočkáme se přímo zabudovaného datadisku v základní hře. Nedočkáme se tedy univerzity, dovolené, podnikání, počasí, mazlíčků nebo bytů. Jediné, čemu se vývojáři hodlají věnovat je celoživotní aspirace z The Sims 2 Volný čas a již zmíněná auta z The Sims 2 Noční život.
 2. Nemůžeme se prý koupat na pláži v oceánu.
 3. Nemůžeme si vytvořit úplně nový objekt nebo vlasy, musíme se řídit šablonami.
 4. Nemůžete zamykat dveře.

Co zůstalo stejné

 1. V jedné domácnosti může být stále jen 8 Simíků.
 2. Stále můžeme postavit pouze 5 pater v domě.
 3. Ve hře je stále 7 životních etap: Novorozenec, batole, dítě, teenager, mladý dospělý, dospělý a stařec.
 4. Pokud nastane požár, nemůže shořet celý dům.
 5. Ke hře se budou prodávat datadisky a kolekce
zdorj:http://www.sims3.cz/index.php?type0=clanek&type1=27

další new obrazky ze hry

11. února 2009 v 11:15 | Schenzai |  the sims 3
http://www.sims3.cz/img/articles/casmore01.jpg
http://www.sims3.cz/img/articles/cas_flirty.jpg
http://www.sims3.cz/img/articles/091.jpg

další obrázky sims 3

9. února 2009 v 9:22 | Schenzai |  the sims 3

The image “http://www.sims3.cz/galerie/screenshoty/screenshoty_287.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
The image “http://www.sims3.cz/galerie/screenshoty/screenshoty_286.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
The image “http://www.sims3.cz/galerie/screenshoty/screenshoty_284.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
The image “http://www.sims3.cz/galerie/screenshoty/screenshoty_283.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
The image “http://www.sims3.cz/galerie/screenshoty/screenshoty_281.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

The image “http://www.sims3.cz/galerie/screenshoty/screenshoty_282.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

2 new videjka

9. února 2009 v 9:16 | Schenzai |  the sims 3


další obrázky

9. února 2009 v 9:15 | Schenzai |  the sims 3
The image “http://www.sims3.cz/galerie/screenshoty/screenshoty_290.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
The image “http://www.sims3.cz/galerie/screenshoty/screenshoty_291.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
The image “http://www.sims3.cz/galerie/screenshoty/screenshoty_292.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

flesh disk s tematem sims 3

9. února 2009 v 9:14 | Schenzai |  the sims 3
The image “http://www.sims3.cz/img/articles/3251949210_39ccab358d.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
tak další věcička po ktere toužím XD i když to je jen fleshka tak hleďme na design a na kapacitu 2 Gb

2 new screenshoty

9. února 2009 v 9:13 | Schenzai |  the sims 3
The image “http://www.sims3.cz/img/articles/178(1).jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
The image “http://www.sims3.cz/img/articles/179.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

omlovam se

5. února 2009 v 14:23 | Schenzai
ňjakou dobu tu nebudu. Pracuju na blogu moe kamaradky která chce aby se ji o něj starala atd.. bude to blog o jeji hudbě a jen o ni. tak se teď věnuju tomu ale nebojte zanedlouho budu z5 :)