Srpen 2008

Držte mi palce..

31. srpna 2008 v 22:32 | Schenzai
takže zejtra škola. Pro mě 9 třída a to znamená vybrat si školu na kterou se pak musím dostat XD. No zejtra začíná oficialně můj první den v devítce. A já potřebuju držet palce ať se mi tenhle rok povede co nejlépe. Doufám že programátorkská, kybernetická nebo grafická škola pro mě má místo. Takže já du spát "uvydíme" se zase zítra zatím papik.
Schenzai

bio-boti (roboti trochu jinak)

31. srpna 2008 v 20:26 | Schenzai
Vědci v Japonsku (nebo v číně tetkom nevím) zkoušeli sestavit krysího robota kterému daly živý krysí mozek. Byla to námaha ale nakonec to vyšlo. Krysa byla dlouhá asi 40cm a zhotovená jako normální robot pouze mozek na ní bylo právě to co ji činilo tak odlišnou od ostatních. Robot je nyní schopný sám vyvýjet věci a přemýšlet. Nervy z mozku jsou napojeny na čipy a mikrokamery v očích krysy zase téměř dokonale napodobují oči živého tvora. Jenom bacha na to přemýšlení aby potom bio-boti nevyvraždily lidi s tím že sou lepší :D. Já fandím robotice a vše okolo ní a s tím mozkem je to revoluce, ale to že nás pak kdykoliv můžou vyvraždit mě děsí.
Jo a kdyby vás zajímalo jaktože ten mozek může fungovat když není v živé bytosti, je to tím, že napodobyli krevní oběh a to mozek udržuje při životě

1. SOND

31. srpna 2008 v 17:48 | Schenzai
Jelikož vás není moc tak to půjde rychle na první kolo máte 7 dní
Pravidla nejsou, protože když někdo do pravidel napíše aby nezveřejňoval na četech aby pro něj hlasovaly je to blbost stejně to neuhlídá takže je jenom cíl a ten je: Získat co nejvíce hlasů
O svém designu říká tohle:
můj blog je přede vším o Ashley Tisdale a tenhle Desing s Ashley se mi zamlouval nejvíc
O svém designu říka tohle:
vybrala jsem si ho protoze mam blog zamereny na skupinu DBSK a ten obrazek se mi hrozne libil :-)
3. Mic-Nee► www.mislove.blog.cz
O svém designu říká:
Zalíbila jsem si japonský seriál 1 litre of tears a muj design je vlastne s hlavními postavami tohoto seriálu Asou-kun a Aya-Nee.. :), a ještě miluju asijské země japonsko atd tak jsem chtěla aby to šlo taky vidět .. "_"
4. Aony/Ice007► www.aony.blog.cz
o svém designu říká:
Soutěží už s novým, školním designem takže to co o něm říkala neplatí
o svém designu říká:
design som si spravila pretoze moj blog je zamerany z velkej vacsiny na Twilight a vsetko okolo tejto knizky (teda pokracovania a film Twilight)

Kyber pauza

31. srpna 2008 v 17:26 | Schenzai
takže lidi od te doby co sem začala zveřejňovat všechnu japonskou elektroniku sem v myšlenkách upě jinde. Myslím jenom na matičky a šroubky. Všechno je tak užasný myslím ty roboty. Tak sem zapoměla na realitu a pořád čučela na různý videa s robotama a kybernetama. Takže si teťkom dávám pořádnou pauzu, neboť je zitra škola a já nechcu mít hlavu v drátkách a robotách.
zatím Schen..
terminator_sarah_2.jpg Terminator image by Mars-Frog

I-dogs

31. srpna 2008 v 17:17 | Schenzai
v provedení i I-Cat a I-CY.
Jendá se o malinkého pejska (kočku nebo tučňáka) reagujícího na hudbu. Má spoustu provedení od velikostí až po barvy. Na hudbu reaguje poklepáváním nohy, vrtěním učí a ocásku, kývání hlavou a blykáním světel na jeho "obličeji"
idog.jpg i dog image by jaycee-08

Moe upravené fotky

31. srpna 2008 v 17:00 | Schenzai

Toast s pandou

31. srpna 2008 v 14:40 | Schenzai
máte raádi medvidka pandu natolik že ho máte uplně všude ale něco tomu poříd chybí? XD uno problemo, udělejte si toast.
panda-toast350x233.jpg

nabitý Mobil

31. srpna 2008 v 14:31 | Schenzai
fat-phoneTak tenhle mobil má snad vše například:GPS, tachometr ukazuje i vaše spálené kalorie. Mobil pochází od firmy Toshiba. Světlo světa spatřil poprvé 4.června letošního roku. Lze použít i jako MP4 s bezdrátovími sluchátky, což vám dává svobodu v pohybu.

R2 D2 jako promítačka

31. srpna 2008 v 14:22 | Schenzai
Vzpomínáte na ty časy kdy frčelo star wars? Tak si určitě vybavujete robota s názvem R2 D2 a pokud ne, připomeňte si ho na tomhle videu kde ho Japonští konstruktéři sestrojily jako Promítačku ale ne jen tak ledajakou XD

Music Robot

31. srpna 2008 v 14:17 | Schenzai
music-robot Automated Music Personality
V Tokiu na veletrhu elektroniky představily robota jako "automatizovanou hudební osobnost". Tenhle robot má v sobě přes 62 zvukových efektu, umí mnoho tanečních prvků a je v něm zabudovaných 49 výrazných Led diod. Je ovládaný přes ovladač na kterém můžete regulovat jeho pohyby, jejich směr, rychlost a zvuk.

reBorg (elektronic secruity)

31. srpna 2008 v 14:08 | Schenzai
reborg-q security robot japanUrčitě znáte českou policii. A víte jaká je XD. V Japonsku maji Policii ze šroubků a nemůžou si ji vynachválit. Pojízdná hromada drátků,obrazovek a matiček schovaná pod Hromadou železa a plechu zvládne sama ohlídat velké nákupní centrum. K čemu lidi že?

hello Kitty přenosná TV

31. srpna 2008 v 14:00 | Schenzai
Určitě znáte postavičku Hello Kitty.
sanrio TV hello kittyMáte rádi TV a hello Kitty? Máte tu dva v jednom. Má Lithium Iont baterie které sice vydrží jenom 4,5 hodiny neustálýho čučení na bednu nic méně dobijete a pokračujete dál :-).

Kybernetička v reklamě na opalovací krém

31. srpna 2008 v 13:55 | Schenzai
no jo v Japonsku je elektronický pomalu všechno XD, jak já to tam zbožňuju


Robotický křeček

31. srpna 2008 v 13:51 | Schenzai
No jo pokud ste elergik a pes ani kočka nejsou vaše kafe tak zkuste křečka XD
robot hampster by segaTak tenhle malí křečík vyjde na 11$ (na koruny si přepočtěte sami). Pokud toužíte po tomto křečíkovi musíte si ho napřed objednat a mít i pro něho vymyšlené jméno na které vás potom taky bude poslouchat. Zvířátko je popsané jako realistická a zábavná hračička. Ostatně kdo by takovou věcičku odmítnul XD. Křeček je sestaven tak aby napodoboval skutečné zvířátko co nejvíce. To znamená že reaguje na to jak ho uchopíte a kolik času mu denně věnujete.

na čem se budem jednou vozit?

31. srpna 2008 v 13:44 | Schenzai
Toyota představila svoje "vozítko budoucnosti" XD
Winglet Toyota Partner Robot

Japanese robot love

31. srpna 2008 v 13:41 | Schenzai
kybenetička :-) skoro jako živá XD

od Anabel

31. srpna 2008 v 12:16 | Schenzai
kuju Je je hezu :-)

od Risako for Me

31. srpna 2008 v 11:02 | Schenzai
kuju je hodně dark :-) a to je dobře XD neboť to je blízko stylu visual kei kerej tak miluju :-) kuju

END

30. srpna 2008 v 21:49 | Schenzai
du se jenom off :-) a du čučet na bedničku atd... achjo pozítří už škola XD
no nic zatím se mějte
Schenzai